W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy Skołyszyn

 

Skołyszyn 12, 38-242 Skołyszyn

woj. podkarpackie, powiat jasielski

Kontakt:

tel.: 13 449 10 62, 63, 64

fax: 13 449 10 64

adres skrzynki ePUAP: /y3vkxu567p/skrytkaESP

e-mail: gmina@skolyszyn.pl

 

GMINA SKOŁYSZYN

NIP: 685-16-51-203

REGON: 370440382

 

Kontakty

 

Imię i nazwisko Nr pok. Nr tel. adres e-mail Funkcja
Urszula Gryga parter/ 1 13 44 917 40 usc@skolyszyn.pl Kierownik USC i Spraw Obywatelskich
Krzysztof Lipiński

parter/

2a

13 44 917 50 ko@skolyszyn.pl Kierownik BOKS/Archiwum
Karolina Wacek

parter/

2b

13 44 917 58

czystepowietrze@skolyszyn.pl

   Program

   CZYSTE   POWIETRZE

Barbara Radlińska

parter/

3

13 44 917 38

ewidencja@skolyszyn.pl

Ewidencja ludności
Justyna Furmankiewicz

parter/

3

13 44 917 56 promocja@skolyszyn.pl Z-ca USC/ szkolnictwo/solary/zabytki/promocja

Anna Babiarz

Oliwia Dyląg

parter/

4

13 44 917 36 odpady@skolyszyn.pl Odpady
Stanisław Święch

parter/

5

13 449 17 48 gcr@skolyszyn.pl

Obronność/

Kryzys/

OSP

Anna Hajnosz

parter/

kasa

13 44 917 41 kasa@skolyszyn.pl Kasa
SEKRETARIAT

I piętro/

9

13 44 910 62

13 44 910 63

13 44 910 64

gmina@skolyszyn.pl Sekretariat/ Wójt i Zastępca Wójta
Bogusław Kręcisz

I piętro/

10

połączenie przez Sekretariat wojt@skolyszyn.pl Wójt Gminy Skołyszyn
Paweł Gutkowski

I piętro/

8

13 44 917 52 p.gutkowski@skolyszyn.pl Zastępca Wójta
Małgorzata Kwiatkowska

I piętro/

11

13 44 917 55 fundusze@skolyszyn.pl

Fundusze zew/

Strategie/Programy UE

Tomasz Bienias

I piętro/

11

13 44 917 55 t.bienias@skolyszyn.pl

promocja

Krystyna Zięba

Justyna Berkowicz

I piętro/

12

13 44 917 23 __________ Księgowość

Justyna Dubiel

I piętro/

13

13 44 917 43 ___________ Księgowość

Jacek Kędzior

I piętro/

14

13 44 917 25 skarbnik@skolyszyn.pl Skarbnik Gminy

Radcy Prawni

I piętro/

15

_____ _____

Radcy Prawni UG/

Przewodniczący Rady Gminy

Izabela Jankowska- Zawada

II piętro/

16

13 44 917 53 sekretarz@skolyszyn.pl Sekretarz

Anna Mitrut

Monika Banach

II piętro/

17

13 44 917 27 podatki@skolyszyn.pl Podatek lokalny, rolny, leśny,gruntowy,akcyza

Józefa Deda

II piętro/4

17

13 44 917 27 deda.j@skolyszyn.pl Płace

Ewa Stachaczyńska

II piętro/

18

13 44 917 28 ewa.s@skolyszyn.pl Podatki/ Windykacje

Krzysztof Słowik

II piętro/

18

13 44 917 28 slowik@skolyszyn.pl Kierownik Referatu Podatków i Opłat (BP)

Klaudia Mitoraj

II piętro/

19

13 44 917 34 klaudia.m@skolyszyn.pl Działalność Gosp/Rolnictwo/Łowiectwo

Katarzyna Warywoda

II piętro/

19

13 44 917 34 k.warywoda@skolyszyn.pl Ochrona Środowiska

Waldemar Jarek

II piętro/

20

13 44 917 29 przetargi2@skolyszyn.pl Energetyk gminny/Inwestycje

Grzegorz Szański

II piętro/

20

13 44 917 29 przetargi@skolyszyn.pl Zamówienia Publiczne/Zapytania/Inwestycje

Artur Sowiński

II piętro/

21

13 44 917 54 a.sowinski@skolyszyn.pl ASI/obsługa informatyczna

Sylwia Wojdyła

II piętro/

22

13 44 917 31 wojdyla.sylwia@skolyszyn.pl Gospodarowanie mieniem komunalnym

Angelika Goleń

II piętro/

22

13 44 917 31 a.golen@skolyszyn.pl Gospodarka mieszkaniowa/podział gruntów/ MPZP

Aneta Gorczyca

II piętro/

22

13 44 917 31 a.gorczyca@skolyszyn.pl Zagospodarowanie przestrzenne/ WZ

Artur Hajnosz

II piętro/

23

13 44 917 51 drogi@skolyszyn.pl Drogi/ Utrzymanie/Odsnieżanie

Maciej Jastrząb

II piętro/

23

13 44 917 51 jastrzab.m@skolyszyn.pl Budownictwo i Inwestycje

Wojciech Kras

II piętro/

24

13 44 917 42 wojciech.kras@skolyszyn.pl Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej, Inwestycji,Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Handlu (GIPR)

Karolina Śmigacz

II piętro/

26-1

13 44 917 24 kadry@skolyszyn.pl Kadry/ Obsługa Rady Gminy

Radosław Ramut

II piętro/

26-1

13 44 917 24 iod@skolyszyn.pl IOD/obsługa Gminy (Domy Ludowe)/BHP
Mateusz Mytych

 

PSZOK 508 681 748 odpady@skolyszyn.pl PSZOK- telefon aktywny w godzinach otwarcia punktu

Powiadom znajomego